O nas

Historia

Początki działalności firmy WOMET s.c. sięgają roku 1992 kiedy to Ryszard Woźnica z własnych środków finansowych uruchomił zakład ślusarski.

Wózek widłowy firmy Womet

Pierwsze zlecenia w zakresie wykonawstwa i montażu ogrodzeń były realizowane w niewielkim garażu o powierzchni 30m2. W 1994 roku pracę w zakładzie podjął syn Piotr – absolwent Politechniki Lubelskiej. Firma obrała nową nazwę: Zakład Produkcji Metalowej WOMET s.c. Odpowiadając na potrzeby swoich klientów zakład dbał o poszerzenie zakresu świadczonych usług, a co się z tym wiąże sukcesywnie uzupełniał i unowocześniał swój park maszynowy.

Z czasem zwiększono powierzchnię Zakładu poprzez dobudowę hal produkcyjnych, zadbano o dobór doświadczonej i wykwalifikowanej kadry.

Obecnie

W chwili obecnej WOMET wykonuje różnorodne usługi oparte na projektach własnych oraz zleconych. Naszym udziałem są zarówno drobne prace ślusarskie, jak też przedsięwzięcia na większą skalę. Mała architektura peronów kolejowych na modernizowanych szlakach oraz prace awangardowe i artystyczne.

Powodem, dla którego stali klienci „WOMET”-u wracają, a nowych wciąż przybywa jest gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług, terminowa realizacja zleceń oraz przystępna cena.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i osoby prywatne.